Vestavné skříně     fotogalerie >>>


Vestavěné skříně jsou ideálním řešením, které můžete uplatnit v šatnách, ložnicích, předsíních, ale i kancelářích, jelikož dokáží využít atypické prostory, jakou jsou např. půdní vestavby, zádveří atd.
Ze všech těch prostorů, díky důmyslnému řešení, vestavných skříní, můžete získat maximální užitek.

Korpus skříní:
Celý korpus skříní je vyroben přesně na míru Vašeho výklenku či nevyužitého prostoru z laminované dřevotřískové snadno udržovatelné desky. Naše firma používá laminované DTD Kronospan Jihlava.

Jednotlivé dezény si prohlédnout ve vzorníku laminovaných DTD:
Vzorník laminovaných DTD Kronospan Jihlava  
  Vzorník dýhovaných DTD  

Vnitřní vybavení:
Veškerou užitnou hodnotu těchto skříní tvoří vnitřní úložný systém. Je tedy dobré již při sestavování návrhu mít promyšleno, pro jaký účel bude Vaše vestavěná skříň sloužit. Naše firma je na vnitřní úložný systém schopna zajistit drátěné programy jak standardní, tak i nadstandardní od nejrůznějších firem.

Dveře vestavných skříní:
Dveře u těchto skříní plní z velké části estetickou úlohu. Mohou vašemu interiéru dodat ten správný osobitý vzhled a také ho mohou v kombinaci se zrcadlem opticky zvětšit.

Možné varianty námi dodávaných dveří:
Rámy:
hliníkové nebo ocelové materiály různých profilů
Výplně:
laminované dřevotřískové desky, dýhované dřevotřískové desky, MDF desky povrchově upravené polyuretanovými nátěrovými hmotami v odstínech RAL, zrcadla, lakomat, lakobel aj.